Наші послуги

Наші послуги

Наші послуги

4 менеджери працюють над Вашою заявкою одночасно. Вони представляють до Вашої уваги резюме першого кандидата протягом 24 годин.

Рекрутер займається активним пошуком кандидатів з бази. Пропонує вакансію, оцінює, чи відповідає кандидат всім заявленим вимогам, перевіряє готовність до виконання нових обов'язків. Крім анкет кандидатів клієнту можуть бути представлені відеопрезентації кандидатів за вимогою, задля  для формування першого враження про кандидата.

Інтерв’юер  складає та вносить нові резюме в базу агентства, а також оновлює резюме тих кандидатів, які погодилися на ту чи іншу вакансію.

Асессор перевіряє рекомендації кандидата, спілкується з попередніми роботодавцями або їх представниками з метою перевірки періоду роботи, причини звільнення та оцінки професійних і особистісних компетенцій. Крім цього кандидати надають довідку про відсутність судимості, фізичне та психічне здоров'я та  документи, що підтверджують кваліфікацію кандидата.

Корректор допомагає в правильно складанні резюме. Ціна помилки при складанні резюме висока. Будучи компетентним фахівцем, що відповідає вимогам вакансії, кандидат може не отримати запрошення на співбесіду від замовника через граматичні помилки в анкеті і, як наслідок, втратити можливість працевлаштування.

Кращі пропозиції для наших кандидатів Наші вакансії