Вартість послуг

Вартість послуг

Працевлаштування в Україні

Ви можете вибрати найбільш зручний для Вас варіант співпраці:

Тариф вигідний: реєстраційний внесок 15 000 гривень * + гарантія на безкоштовну заміну кандидата 30 днів (1 заміна) = 100% від місячної заробітної плати кандидата.

Тариф оптимальний: реєстраційний внесок 15 000 гривень * + гарантія на безкоштовну заміну кандидата 6 місяців (3 заміни) = 15% від річної заробітної плати кандидата.

Тариф преміальний: реєстраційний внесок 15 000 гривень * + гарантія на безкоштовну заміну кандидата 12 місяців (необмежену кількість замін) = 20% від річної заробітної плати кандидата.

Підбір іноземного персоналу для роботи в Україні і за її межами

Тариф вигідний: реєстраційний внесок 15 000 гривень * + гарантія на безкоштовну заміну 3 кандидатів за 3 місяці = 100% від річної заробітної плати кандидата.

Тариф оптимальний: реєстраційний внесок 15 000 гривень * + гарантія на безкоштовну заміну кандидата 6 місяців (3 заміни) = 15% від річної заробітної плати кандидата.

Тариф преміальний: реєстраційний внесок 15 000 гривень * +гарантія на безкоштовну заміну кандидата 12 місяців (6 замін) = 25% від річної заробітної плати кандидата.

Екіпаж яхти: реєстраційний внесок 15 000 гривень * + гарантія на безкоштовну заміну кандидата 3 місяці (1 заміна) = 100% від місячної заробітної плати кандидата.

Пробні дні (іноземний персонал): 1-30 днів. Пробний день оплачується в розмірі 100% від вартості 1 робочого дня кандидату + 25% оплата агентству за кожен пробний день.

Агентство надає допомогу в оформленні віз і перельотів іноземним кандидатам. Допоможемо укласти договір і погодити умови праці.

Якщо кандидат потрібен для роботи за кордоном, то повна комісія оплачується до від'їзду кандидата на пробні дні за кордон. Дана сума повертається замовнику, якщо кандидат не підійшов, повернувся додому відразу після пробних днів і йому оплатили пробні дні в повному обсязі.

Для чого оплачується реєстраційний внесок?

Спочатку Ви отримуєте пропозицію з анкетами кандидатів на вакансію (зазвичай 4 анкети), вибираєте, кого з кандидатів хотіли б запросити на співбесіду, а тільки потім оплачуєте реєстраційний внесок.

Реєстраційний внесок сплачується перед співбесідою з вибраними кандидатами на стадії укладання договору з агентством.

Оплата реєстраційного внеску гарантує Вам, що агентство бере на себе зобов'язання по підбору персоналу на вашу вакансію і буде працювати над підбором до позитивного результату. Для агентства оплата реєстраційного внеску означає підтвердження замовлення на підбір, для замовника - гарантію підбору кандидата на розміщену вакансію.

Скільки кандидатів надає агентство?

Щодня з моменту укладення договору агентство надає 3-5 кандидатів, які зацікавлені в вакансії замовника. Надання кандидатів замовнику відбувається щодня до того моменту, поки замовник не підбере для себе ідеального кандидата.

Де проходить співбесіду з кандидатами?

Замовник сам вибирає місце і час зустрічі з кандидатами - це може бути офіс замовника, його будинок або кафе. Вам не потрібно спеціально їхати в офіс агентства для зустрічі з кандидатами. Кандидати самі приїдуть на зустріч з Вами у зручне для Вас місце.

Скільки пробних днів надає агентство?

Замовник може запросити вподобаних для співбесіді кандидатів на пробні дні, але не більше 3 днів на кожного кандидата. Пробний день оплачується в розмірі 100% від вартості 1 робочого дня кандидата.

Коли оплачується комісія агентству?

Комісія агентству виплачується після успішного проходження пробних днів, але до виходу кандидата на нове місце роботи.

Чи надає агентство безкоштовну заміну?

Агентство надає гарантію терміном до 12 місяців на безкоштовну заміну з моменту підбору персоналу в залежності від обраного тарифу.

Кращі пропозиції для наших кандидатів Наші вакансії