Наші методи

Наші методи

Наші методи

В процесі пошуку гідних кандидатів для Вашої компанії ми застосовуємо три основних методи підбору персоналу, а саме:

  • рекрутинг;
  • прямий пошук;
  • прелиминаринг.

За допомогою методу рекрутингу ми підбираємо кандидатів на лінійні позиції. Ми працюємо з робочими сайтами, а також переглядаємо відгуки на задані вакансії. Пошук, в основному, ведеться серед претендентів, які активно розглядають пропозиції по роботі. При розгляді резюме кандидата — ми в першу чергу звертаємо увагу на досвід роботи, щоб достовірно переконатися в його компетенції і відповідності основним вимогам, потрібним клієнтом.

Говорячи про прямий пошуку слід зазначити, що він ділиться в свою чергу на 2 підтипи:

  • head hunting;
  • exclusive search.

Хедхантинг демонструє собою «полювання» за фахівцями. За допомогою цього методу ми ведемо цілеспрямований пошук і підбір управлінського персоналу і кваліфікованих фахівців високого рівня. Хедхантинг передбачає спілкування з людьми, які на даний момент не знаходяться в пошуку роботи.

Ми використовуємо в Одесі метод head hunting, ґрунтуючись на знанні ринку кандидатів Одеси, а також особисті контакти зі спеціалістами високого рівня в різних галузях бізнесу.

Ексклюзивний пошук являє собою пошук співробітника у разі, коли партнер має на увазі певної людини. Ми починаємо пошуки необхідного фахівця на робочих сайтах, шукаємо в соц. мережах або запитуємо рекомендації від оточення даного співробітника. Також, ми можемо зв'язатися з ним по телефону і під час цієї розмови ми виявляємо особливості мотивації кандидата і можемо продемонструвати, чому саме ця вакансія підходить даному конкретному кандидатові. І вже на співбесіді, ми задаємо питання з професійного досвіду людини для того, щоб надати партнеру потрібного фахівця.

Метод прелиминаринга передбачає залучення молодих спеціалістів, студентів. Залучення молодих фахівців здійснюється за допомогою виробничої практики і стажування. Найчастіше вони ще є студентами чи вже випускниками вузів. З часом вони стають співробітниками цієї компанії.

Наші переваги — це інтелектуальний та професійний підбір персоналу, а також чесність у відносинах з нашими партнерами і кандидатами.

Кращі пропозиції для наших кандидатів Наші вакансії